- با یاری کتابخانه عمومی تورنتو ، لیست فیلمهایی که باید ببینم روز به روز کوچیکتر میشه و به 34 تا رسیده که خیلی کمه نسبت به قبل . اما به یاری تنبلی من لیست کتابهایی که باید بخونم بالای 100 تاست و چیزی ازش کم نمیشه .

میدونم دلیل اصلیش تنبلی خودمه ولی دوتا دلیل دیگه هم بهش اضافه کنین . فیلم دیدن زمان محدودی داره ، هر فیلم رو توی حدود 2 ساعت میشه دید اونهم موقع ظرف شستن و یا آشپزی کردن. کتاب خوندن محدود نیست . آخرین کتابی که در حقیقت به صورت شنیداری مطالعه شد 5 نفری که در بهشت ملاقات میکنی بود که فکر کنم حدود 5 یا 6 ساعت بود و در زمان رانندگی گوش کردم . توی خونه همش به خودم میگم تنبلی نکن و برو کتاب تخصصی بخون .

- کلاس نرم افزار میرم که توی یه کالج هست و واقعا جلسات اول دهنم باز مونده بود از ابعاد و امکانات این کالج . اولین دفعه ای که بدون گم شدن راهم رو توی کالج پیدا کردم سومین جلسه کلاسم بود و مسقیم تونستم از کلاس خودمو به در خروجی برسونم . خیلی بزرگ و خیلی پیچیده است . تعداد کامپیوتری که توش داره بسیار بسیار زیاده و از مرکز بهداشی تا کاریابی و . تا حتی مرکز ماساژ داره . حالا خوبه من توی ایران دانشگاه بزرگی میرفتم وگرنه دیگه چقدر دهنم باز می موند . 

- مدیتیشن رو فقط توی کلاس انجام میدم و توی خونه نه و این خیلی بده . باید شروعش کنم . 

- نگرانی در مورد کار هم تمومی نداره .

762 - لیست فیلم و کتاب

توی ,خیلی ,تنبلی ,فیلم ,رو ,لیست ,که باید ,دهنم باز ,توی خونه ,رو توی ,بود و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود سریال سالهای دور از خانه کامل|دانلود سالهای دور از خانه کیفیت بالا حوض نقاشی 108240418 فیلم سینمایی فرشته آبی jamiine کسب درآمد میلیونی مطالب اینترنتی وبلاگ آموزشی کنکور ام دانلود مطالب اینترنتی